ارسال خرده بار به استانبول

ارسال خرده بار به استانبول

حمل بار به خارج از کشور

در نظر اذهان عمومی اسباب کشی پدیده ای بسیار خسته کننده است. هرچند این جابجایی از شهری به شهر دیگر در داخل کشور باشد یا در خارج از کشور باشد.

البته استرسی که از انتقال بار به خارج از کشور روی مشتری است بسیار بالاتر از انتقال بار در داخل کشور است.پس میبایست به دنبال یک شرکت باربری معتبر ( اتوبار و باربری تهران به خارج از کشور ) باشید که کلیه مجوزهای لازم(حمل زمینی،دریایی،هوایی و) برای انتقال کالا(صادراتی یا اثاثیه منزل) به بیرون از مرزهای کشور را داشته باشد و بتواند ضمانت و مسئولیت بار های شما را در کلیه مراحل آن بر عهده بگیرد.

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

• کارگو (cargo)

• فریت (freight)

چگونه می توان بار و اثاثیه ای که امکان حمل آنها از طریق چمدان و یا لوازم سفر وجود ندارد، را به کشورهای دیگر ارسال کرد؟
شاید بتوان گفت که نکته اصلی و مشترک این دو نوع خدمات در حقیقت باربری به خارج از کشور است. اما خدمات کارگو و فریت بار با یکدیگر تفاوت دارند:

کارگو:

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجاریان است.

فریت بار:

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند.

در حقیقت فریت (Freight- باربری) برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل و غیره) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یک کشور را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار کند.

در این زمینه فرد مورد نظر باید جهت خدمات باربری(Freight- باربری) به آن کشور اقدام کند. به این ترتیب پس از تماس با شرکتهایی که خدمات باربری را انجام می دهند، خدمات زیر برای وی انجام خواهد شد:

بسته بندی وسایل و اثاثیه

ارسال بار به فرودگاه و سپس به مقصد

خدمات فریت (Freight- باربری) امروزه توسط بسیاری از شرکتها از جمله شرکتهای هواپیمایی معروف داخلی و خارجی انجام می شود. البته معمولا جهت استفاده از این خدمات، چند روز پیش از پرواز مورد نظر انجام می شود. مثلا اگر قصد ارسال بار به سوئد را دارید، باید ضمن هماهنگی های اولیه، چند روز قبل از پرواز اقدام به هماهنگی های اولیه و فریت (Freight- باربری) جهت ارسال به کشور سوئد کنید. البته کارکنان شرکتهای ارائه دهنده این خدمات، راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند داد و جای نگرانی نیست.

اما خدمات کارگو (Cargo) در حقیقت آماده سازی و ارسال بار و کالاهای تجار و بازرگانانی است که به منظور واردات یا صادرات کالا اقدام به رزرو این خدمات می کنند. خدمات کارگو (Cargo) شامل طیف وسیعی از انواع کالاها و اجناس می شود. از حیوانات زنده تا قطعات خودرو و یا از کتاب و لوازم تحریر تا لوازم ساختمانی و... بطور خلاصه هر کالا و جنسی که در بازار مشاهده می کنید (چه ساخت داخل کشور و یا خارج از کشور) قابلیت ارسال با استفاده از خدمات کارگو (Cargo) را دارند. امروزه کارگو (Cargo) بخش مهمی از خدمات حمل بار به خارج از کشور را تشکیل می دهد. این امر نه تنها در مورد ایران بلکه در مورد بسیاری از کشورهای دیگر جهان نیز صدق می کند. چرا که کسانی که به امور تجارت و خرید و فروش اجناس از کشورهای دیگر مشغولند، از طرق مختلف کالاها و اجناس مورد نظر خود را از کشور صادر و یا به آن وارد می کنند.
اما خدمات حمل بار به خارج از کشور در حالت کلی از سه طریق صورت می گیرد:

•    حمل بار هوایی
•     حمل بار زمینی
•     حمل بار دریایی

در حقیقت هم فریت (Freight - باربری) و هم کارگو (Cargo) می توانند از هر یک از سه طریق نام برده انجام شوند. اما تفاوت هایی در این میان وجود دارند.

حمل بار به خارج از کشور از طریق هوایی:

خدمات هوایی کارگو (Cargo) یا حمل بار تجاری بصورت هوایی، با استفاده از هواپیماهای باری بزرگ و مخصوصی صورت می گیرد و دارای ایمنی پرواز بالا و همچنین ظرفیت بالایی جهت حمل و نقل بار بین کشورهای مختلف جهان را دارند.
اما خدمات فریت (Freight - باربری) برای مسافرانی که می خواهند لوازم زندگی خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند، معمولا از طریق هواپیماهای مسافربری صورت می گیرد.
حمل بار از طریق هوایی معمولاً به عنوان پر طرفدارترین و به صرفه ترین شیوه حمل بار به خارج از کشور شناخته می شود.

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی:

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند.

بسته‌بندی ، بیمه کالا و بارنامه حمل ونقل و کنترل کیفی باربری ، وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار در سریع‌ترین زمان و به شکل ایمن و انتخاب روش‌های مختلف حمل‌ونقل توسط باربری بین‌المللی که می‌تواند شامل روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و خرده بار حمل ترانزیتی ( cargo transit ) کالا از هر یک از مرزهای ورودی کشور به سایر شهرها و نیز به خارج از کشور ، ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی از هر یک از گمرکات کشور ، حمل زمینی از اروپا به ایران ، کشورهای آسیای میانه و بلعکس و یا روش‌های حمل بارهای هوائی و دریایی باشد.

حمل بار به خارج از کشور از طریق دریایی:

این روش می تواند جهت حمل بار مسافران و یا خدمات کارگو (Cargo) مورد استفاده قرار گیرد. در این روش اجناس و یا بار مسافران و یا بازرگانان (تجار و یا شرکتهای تجاری و بازرگانی) بسته بندی و آماده حمل شده و از طریق کانتینرهای مخصوص و سپس کشتی های باری به کشور مقصد ارسال می شوند.

امروزه بسیاری از اشخاص حقیقی و یا حقوقی که قصد ارسال بار به خارج از ایران را دارند روش اول یعنی ارسال بار هوایی را انتخاب می کنند. اما روش های دیگر نیز برای برخی افراد یا شرکتها می تواند گزینه مناسبی باشد. به ویژه اشخاصی که وسایل و بارهای حجیم و سنگین زیادی مانند مبلمان، کمدهای بزرگ و یا میزهای نهارخوری بزرگ دارند.

هزینه باربری به خارج از کشور:

قیمت و هزینه حمل بار به خارج از کشور بستگی به چند عامل تعیین کننده در محاسبه و ارزیابی آن دارد. از جمله:

نوع و روش باربری به خارج از کشور (هوایی، زمینی و یا دریایی)

حجم و مقدار اجناس و یا کالاها

نوع اجناس

نرخ های پایه شرکتهای کارگو

هزینه حمل و نقل وسایل و اثاثیه یا کالاهایی که از طریق خدمات باربری و حمل بار به خارج از کشور ارسال می شوند، بر اساس واحد کیلوگرم محاسبه می گردد. جهت استعلام قیمت خدمات حمل بار به کشورهای خارجی (آسیا، اروپا و یا سایر مناطق جهان) می توانید با شرکتهای ارائه دهنده این خدمات تماس و از آنها درباره آخرین قیمت ها و همچنین نوع خدمات و سرویس دهی آنها بپرسید.

بابری و اتوبار تهران علاوه بر باربری در تهران و باربری به شهرستان اقدام به جابجایی و حمل و نقل اسباب و لوازم مشتریان عزیز به کشور ترکیه نیز می باشد.حمل اثاثیه ی خود را با اطمینان به باربری تهران بسپارید.

خدمات (Freight - باربری) بسیار شبیه به حمل بار به شهرستان و یا استفاده از خدمات یک شرکت باربری تهران است. با این تفاوت که این بار مقصد کشوری دیگر است و بخش عمده کار در داخل ایران انجام می شود.

این شرکت برای حمل اثاثیه شما به خارج از کشور، دارای نماینده در کشورهای آسیایی و اروپایی است که این جابه جایی مطابق با استانداردهای جهانی حمل و نقل انجام می شود و در همه مراحل جابه جایی از قبیل:انجام تشریفات گمرکی تا مرحله ترخیص کالا وهمراه شما خواهیم بود.
ازچند سال گذشته با توجه به نیاز مردم کشورمان به خدمات حمل و جابه جایی بار به خارج از کشور،شرکت هایی برای انجام این کارشکل گرفتند تا بتوانند به یاری شما عزیزان بشتابند.
ازمعیارهایی که مشتریان برای انتخاب یک شرکت مناسب، مد نظر قرار می دهند ،بحث هزینه، سرعت و تضمین سلامت بار است. برای انجام تضمین و ضمانت بار،می بایست حتما بار خود را بیمه کنید.
شرکت های باربری ، فرم هایی را به شما می دهند که باید وزن،حجم و چیزی که داخل بسته می خواهید قرار دهید را بنویسید و مشخصات گیرنده و فرستنده را هم به طور دقیق یادداشت کنید.
ما در شرکت اتوبار تهران با داشتن مجوزهای معتبر تا جایی که امکان داشته باشد،هزینه های انتقال کالا به خارج از کشور را برای شما کمتر میکنیم.
اتوبار و باربری تهران به همراه تیم حرفه ای خود ،قادر است با کمترین زمان و بالاترین کیفیت ،کلیه بارهای شما را منتقل کند.
شاید برای حمل کالاهای خود نگرانی هایی داشته باشید! اما تیم اتوبار تهران با انجام بسته بندی حرفه ای(کارتن های چند لایه،پلاستیک های حباب دار و) برای کلیه بارها از جمله کالاهای حجیم و آسیب پذیر وبه شما اطمینان می دهد که با آسودگی خاطر بتوانید ،انجام جابه جایی خود را به ما بسپارید.
این شرکت پس از دریافت و بسته بندی کالاهای شما ،لیست تک تک آنها را به انگلیسی تهیه و شماره گذاری می کند زیرا در گمرک مقصد، نیاز به اطلاعات دقیق تک تک کالاها است.

حمل بار از ایران به ترکیه ،

بار و اثاث شما را سریع و با بیشترین سرعت ممکن حمل و نقل و ارسال می کند.

از تمام شهرهای ایران به ترکیه بصورت تضمینی و تخصصی بار را به تمام شهرهای ترکیه ارسال خواهیم کرد

جهت اطلاع از هزینه حمل بار با شماره های زیر تماس بگیرید

شماره تماس مدیریت 09197984493

شماره های شعبات باربری 22413786 - 22148680 - 26423586 - 88614034

برای عزیزانی که در داخل ایران هستند میتوانند به از طریق شماره های زیر تماس بگیرند تا مشاوره لازم را دریافت نمایند

عزیزانی که در خارج از کشور هستند میتواننند از طریق whatsapp با شماره 09197984493 تماس بگیرند

کارشناسان ما بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره هستند

این پست را به اشتراک بگذارید